InspiracjePomysłySąsiedzi zawsze zajmowali mu miejsce parkingowe. Wymyślił sprytny patent

Sąsiedzi zawsze zajmowali mu miejsce parkingowe. Wymyślił sprytny patent

Ten patent na miejsce parkingowe ma potencjał
Ten patent na miejsce parkingowe ma potencjał
Źródło zdjęć: © TikTok | iam_zlu
19.03.2024 17:08

Ten trik na miejsce parkingowe udowadnia, że nawet najgłupszy pomysł ma prawo zadziałać. TikToker robi to na każdym kroku, a jego niesamowite patenty naprawdę działają i dwoją nam w oczach. Jaki jest najlepszy sposób na zawsze wolne miejsce parkingowe? Tak się gasi sąsiadów!

Z pewnością każdy kierowca miał w życiu sytuację, kiedy nie miał gdzie zaparkować, bo jego miejsce zajął ktoś inny. Wtedy nerwy, ale i głośne zaklęcia nie sprawią, że samochód zniknie lub przestawi się sam. Zawsze wolne miejsce parkingowe to kwestia odrobiny wysiłku, która sprawi, że żaden sąsiad nie odważy się go zająć. Jak zrobił to @iam_zlu na TikTok'u?

Trik na miejsce parkingowe z TikTok'a

Iluzja optyczna to niezwykle skuteczny patent, który zniechęci sąsiadów do zajmowania miejsca parkingowego. TikToker sięgnął w tym celu po arkusz z wydrukowanym obrazem Mini Coopera, który jest po prostu zaparkowany i z daleka wygląda bardzo realistycznie. Nagranie z patentem na wolne miejsce parkingowe trwa zalewie kilka sekund, a wielu internautów nie wie, czy jest na pewno prawdziwe. Niezależnie od tego, sama idea rezerwacji miejsca na parkingu robi spektakularne wrażenie i ma szansę zadziałać!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Filmik trafił w viral, a @iam_zlu co rusz publikuje kreatywne wideo, które przykuwa uwagę internautów i wywołuje mieszane uczucia. Wiele osób, podobnie jak sąsiedzi od miejsca parkingowego, daje się nabrać te sztuczki TikTokera. Jeśli faktycznie często masz problem z tym, że twoje miejsce na parkingu jest zajęte, to warto rozważyć ten odważny patent. Wymagałby on od ciebie pracy, ale z pewnością odstraszyłby zajmujących miejsce parkingowe sąsiadów. Tak na swoim TikToku zrobił to @iam_zlu:

Co zrobić, jak ktoś zajmie twoje miejsce parkingowe?

Wszystko zależy od tego, czy miejsce parkingowe jest odpowiednio oznakowane. Jeśli podczas wjazdu na osiedlu widnieje znak, że parking jest prywatny, to lepiej nie zostawiać tam swojego pojazdu. W przeciwnym razie zostanie on odholowany w asyście służb wraz z mandatem w maksymalnej wysokości 50 tysięcy złotych oraz rachunkiem za transport. Jeśli nasze miejsce parkingowe nie jest oznaczone, a ktoś je po prostu zajął, to sprawa się nieco komplikuje. Wezwanie służb, a co gorsza samodzielne pozbywanie się niechcianego samochodu z parkingu, może zakończyć się nieprzyjemnościami prawnymi.

Z tego powodu warto poświęcić czas na odpowiednie oznaczenie wiecznie zajętego miejsca parkingowego, które powinno rozwiązać nasz kłopot. Równie dobrym pomysłem mogą okazać się zabezpieczenia w postaci słupków lub blokad, które uniemożliwią, by ktokolwiek odważył się zająć nasze miejsce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także