ZagadkiWybierz jedno ciasto i dowiedz się jakim typem osobowości jesteś

Wybierz jedno ciasto i dowiedz się jakim typem osobowości jesteś

Wybierz jedno ciasto i dowiedz się jakim typem osobowości jesteś
Katarzyna

01.07.2019 10:32, aktual.: 20.09.2019 06:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według ekspertów istnieje ścisłe powiązanie między naszą osobowością a podświadomością. Dzięki łamigłówkom, możemy zatem dowiedzieć się więcej na temat tego jak myślimy i jak działa nasza podświadomość! A czy jest jakaś lepsza alternatywa niż psychotest o tematyce deserów i ciast?! Wiem, że nie łatwo zdecydować się tylko na jedno ciasto, ale spójrz na poniższy obrazek i spróbuj wybrać jeden deser. Następnie zjedź niżej i dowiedz się więcej na temat swój temat! Pamiętaj, że tego typu testy służą głównie zabawie, dlatego jeśli nie zgadzasz się ze swoim opisem, nie musisz od razu się stresować. ;)

Spójrz na obrazek! Które ciasto wybierasz?

Obraz

#1 Okrągłe ciasto

Obraz

Jeśli wybrałeś to ciasto to znaczy, że jesteś osobą, która wszystko musi dobrze przeanalizować. Potrafisz wyjść poza określone ramy i znaleźć rozwiązanie nawet tam gdzie go nie ma. Nie lubisz marnować czasu i zawsze starasz się robić wszystko w najbardziej efektywny sposób. Nawet gdy wszyscy się już poddali, Ty nie tracisz siły ani czasu i znajdujesz praktyczne rozwiązanie. Jesteś myślicielem i lubisz gdy wszystko idzie tak jak sobie zaplanowałeś.

#2 Pięciokąt

Obraz

Jesteś tzw. solowym graczem. Nie lubisz pokazywać swoich emocji, ale jesteś bardzo dobry w interpretowaniu uczuć innych osób. Wiele razy usłyszałeś, że masz niesamowicie dobrą intuicję, a czytanie innych ludzi jest jakby Twoją super mocą. Jesteś osobą bardzo spokojną i wyluzowaną.

#3 Serce

Obraz

Bardzo szybko potrafisz nawiązać nowe znajomości, a to sprawia że jesteś bardzo popularny. Lubisz pomagać innym osobom i zawsze troszczysz się o wszystkich. Jesteś dobrym słuchaczem i lojalnym przyjacielem. Starasz się unikać konfliktu, czasami nawet poświęcając swoje własne uczucia.

#4 Gwiazdka

Obraz

Jesteś urodzonym przywódcą! Lider to Twoje drugie imię! Naprawdę lubisz rzucać sobie wyzwania, nie masz problemu aby stanąć twarzą w twarz z największymi trudnościami. W rzeczywistości wszelkie problemy są tylko ćwiczeniem dla twojego mózgu. Lubisz mieć nad wszystkim kontrolę, ale Twoi znajomi mogą czasami przyznać się do tego, że jesteś zbyt władczy.

#5 Wielokąt

Obraz

Jesteś bardzo kreatywny, innowacyjny i uwielbiasz żyć pełnią życia. Jesteś osobą bardzo entuzjastyczną, a najważniejszą wartością dla Ciebie jest miłość. Jesteś świetny w prowadzeniu rozmów i z każdą osobą bez większego problemu będziesz mógł porozmawiać o wszystkim. Dla ciebie szklanka nigdy nie jest w połowie pusta ani w połowie pełna - dla Ciebie zawsze jest przepełniona!

Jakie ciasto wybrałeś? Czy zgadzasz się z wynikami? Koniecznie daj nam znać!

Lubisz testy i zagadki? To także może Cię zainteresować:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także