DomPomieszczenia gospodarczeAtrapa otwierająca ukryty pokoik to dopiero początek. Niesamowite odkrycie w domu babci

Atrapa otwierająca ukryty pokoik to dopiero początek. Niesamowite odkrycie w domu babci

Stara świeca i tajemniczy właz to tylko jedne z wielu odkryć
Stara świeca i tajemniczy właz to tylko jedne z wielu odkryć
Źródło zdjęć: © TikTok | itsmecarlys

09.01.2024 19:18, aktual.: 09.01.2024 19:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czasami nawet nasze domy, które wydają nam się doskonale znane, kryją jakąś tajemnicę. Zaskoczyć nas mogą zwłaszcza nieruchomości, które są stare lub miały kiedyś innych właścicieli. Co jednak w sytuacji, kiedy znajdziemy w swoim domu ukryte pomieszczenie lub tajemnicze przejście? Taką przygodę przeżyła Carly, która dzięki TikTokowi podzieliła się ze światem swoim przerażającym odkryciem!

Stare domy mają dusze. Bez wątpienia nieruchomości, które dostały drugą szansę, są w jakiś sposób magiczne. Dom z duszą zakupiła również babcia TikTokerki o imieniu Carly. Staruszka ze względu na problemy zdrowotne nie może poruszać się po schodach, dlatego też nigdy nie zaglądała do piwnicy swojego nowego domu. Carly, odwiedzając babcię, postanowiła zajrzeć do niesprawdzanych wcześniej pomieszczeń. Schodząc do piwnic, nie zdawała sobie sprawy, że dokona odkrycia godnego prawdziwego horroru.

Co kryje dom?

Carly postanowiła wrzucić na swoje TikTokowe konto o nazwie @itsmecarlys filmik, w którym pokazuje, co znalazła w podziemiach domu babci. Na początku nagrania wchodzi do piwnicy i pokazuje typowe pomieszczenia charakterystyczne dla tego typu miejsc. Razem z nią możemy zobaczyć szafki magazynowe i niedokończony pokój socjalny. Jak się okazało, jedno z pomieszczeń skrywało pewną tajemnicę.

Otóż za jedną ze ścian zostało wybudowane sekretne pomieszczenie. Na opublikowanym nagraniu można nawet zobaczyć, w jaki sposób działa mechanizm otwierający ukryty schowek. Jak się okazuje, z zaniedbanej przestrzeni sufitu wystawała fałszywa rura, która po wciśnięciu aktywowała ukryte przejście w ścianie. Zostało ono zakamuflowane po przeciwnej stronie pomieszczenia, w szafie na ubrania! Następnie Carly po wejściu do dziwnego pomieszczenia pokazała znajdujące się tam regały, a także... sejf na broń! To jednak nie wszystko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ukryty schron

TikTokerKa pokazała na swoim nagraniu dalsze pomieszczenia oraz ich zawartość. W jednym z pokoi został ukryty prawdziwy, betonowy bunkier, do którego można się wczołgać! Wewnątrz tajemniczego schronu zachowało się kilka starych masek przeciwgazowych, stare drewniane łóżka oraz zardzewiałe puszki po świecach.

Carly dodała też, że gdy kupili dom, wewnątrz znaleźli mnóstwo starych puszek z jedzeniem. Na koniec pokazała swoje najnowsze odkrycie. Poprzedni właściciele domu zbudowali specjalny betonowy właz i zjeżdżalnię do piwnicy z zewnątrz domu, która jest aktywowana przez zatrzask.

Filmik, który stał się viralem

Carly dzięki opublikowaniu swojego nietypowego nagrania zyskała duże grono obserwujących. Internauci z całego świata (w tym również Polacy) są zachwyceni tajemniczą niespodzianką przedstawioną na filmiku. Jej wideo o ukrytym, domowym schronie doczekało się aż 353.5 tys. polubień, 7309 komentarzy i ponad 4 milionów wyświetleń!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także