PoradyKlątwa po takich butach to nie przelewki! Wystarczy 1 produkt, by odczynić urok

Klątwa po takich butach to nie przelewki! Wystarczy 1 produkt, by odczynić urok

Klątwa po dziurawych butach, fot. Pixabay
Klątwa po dziurawych butach, fot. Pixabay

24.05.2023 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ze zniszczonymi rzeczami czasami trudno się rozstać, więc trzymamy je w domu, jakby to miało sprawić, że ponownie będą nadawały się do użycia. Niestety, nic takiego się nie wydarzy, a niektóre stare elementy garderoby mogą przynieść ogromnego pecha. Istnieje przesąd, według którego po dziurawych butach w domu pozostaje klątwa, którą wcale nie tak łatwo zdjąć. Podpowiadamy, jak odczynić urok.

Przechowywanie w domu rzeczy, które już nie nadają się do noszenia, tylko zapycha nasze szafy i szuflady. Osoby przesądne uważają, że nie jest to jedyny problem. O wiele większym jest ich zdaniem klątwa po dziurawych butach, które często zachowujemy ze względu na sobie tylko znane powody. Okazuje się, że aby odczynić urok, nie wystarczy wyrzucenie starego obuwia. Trzeba wykonać specjalny rytuał. Na szczęście, aby się udał, potrzebny jest tylko 1 produkt z kuchni.

Dlaczego nie należy trzymać w domu dziurawych butów?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale zgodnie z ludowym przesądem, nad dziurawymi butami ciąży klątwa. Kumulują one negatywną energię, przyciągają pecha i ściągają na ich właściciela nieszczęście. Jeśli chcesz uniknąć takiego losu, powinieneś wyrzucić dziurawe buty od razu, gdy zauważysz, że są zniszczone. Wtedy klątwa nie zacznie działać i nie odczujesz żadnych negatywnych konsekwencji. Jeśli jednak zachowałeś zniszczone obuwie z sentymentu lub innego powodu, klątwa po dziurawych butach z pewnością już działa. Konieczne jest odczynienie jej. Istnieje na to domowy sposób, który wymaga wykorzystania tylko 1 składnika.

Klątwa po dziurawych butach może sporo namieszać w życiu. Fot. Pixabay
Klątwa po dziurawych butach może sporo namieszać w życiu. Fot. Pixabay

Klątwa po dziurawych butach. Jak ją odczynić?

Aby pozbyć się klątwy po dziurawych butach, przygotuj sól kuchenną. Może to być zwykła biała sól lub różowa sól himalajska. Następnie postępuj według poniższych wskazówek:

  • Na odczynienie uroku wybierz dzień, w którym nie będziesz odczuwać żadnych negatywnych emocji. Smutek, przygnębienie czy złość mogą zniweczyć proces odczyniania uroku.
  • Przy wykonywaniu rytuału zachowaj skupienie. Masz tylko jedną szansę na skuteczne odczynienie klątwy. Jeśli się pomylisz, wszystko stracone.
  • Dokładnie natrzyj ręce solą, by zabezpieczyć się przed działaniem uroku.
  • Weź dziurawe buty i spluń na nie 3 razy.
  • Jak najszybciej wynieś buty z domu i umieść w śmietniku. Nie mów nikomu, co robisz, ponieważ klątwa po dziurawych butach może przejść na inną osobę.
  • Ponownie natrzyj ręce solą. Zadziała oczyszczająco.
  • Nasyp trochę soli na talerzyk i ustaw na noc koło łóżka. Kiedy będziesz spać, moc soli i księżyca zneutralizuje klątwę.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także