NewsyStewardesa ujawniła częsty błąd pasażerów. To doprowadza załogę do szaleństwa

Stewardesa ujawniła częsty błąd pasażerów. To doprowadza załogę do szaleństwa

Stewardesa wyliczyła nagminne błędy pasażerów w samolocie.
Stewardesa wyliczyła nagminne błędy pasażerów w samolocie.
Źródło zdjęć: © Getty Images | andresr
10.04.2024 14:36

Czasami lot samolotem może być nieprzyjemny nawet dla stewardes. Chodzi o sytuacje, kiedy pasażerowie nie chcą się dostosować do obowiązujących zasad. Sprawdź, co najbardziej denerwuje stewardesy. Istnieją błędy w samolocie, które są ciągle powielane!

Załoga samolotów to wykwalifikowana ekipa, która składa się ze stewardes, stewardów oraz pilotów. To właśnie ci ludzie dbają o bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Ich praca na pewno nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie stewardesy i stewardzi mają ciągły kontakt z pasażerami, którzy nie zawsze chcą się dostosować do panujących na pokładzie samolotu zasad. Sprawdź, jakie zachowanie najbardziej denerwuje załogę.

Jakie błędy w samolocie najbardziej denerwują załogę?

Pasażerowi potrafią czasem naprawdę zdenerwować personel pokładowy. Oczywiście wiąże się to najczęściej z ich niegrzecznym i nieadekwatnym zachowaniem w samolocie. Niedopuszczalne i bardzo problematyczne jest na pewno bycie na pokładzie w stanie dużego upojenia alkoholowego. Stewardesy muszą sobie również często radzić z agresywnymi pasażerami, którzy swoim zachowaniem mogą spowodować zagrożenie dla innych ludzi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wiele stewardes przyznaje również, że popularne błędy w samolocie to także wszelkie próby podrywania ich, wypowiadanie nachalnych komplementów czy próby zaczepek. Załoga samolotu bardzo nie lubi również ludzi, którzy zasłaniają okna podczas startu lub lądowania, nie zapinają pasów i wstają kiedy nad siedzeniem wyraźnie wyświetla się nakaz zostania na miejscu. Istnieje jednak pewna rzecz, która potrafi doprowadzić załogę do szaleństwa. Jest nią... zamiana miejsc w samolocie. O co w tym dokładnie chodzi?

Nie rób tego jeśli nie chcesz wkurzyć stewardesy

Thesun.co.uk przywołuje historię opisaną przez stewardesę o imieniu Destanie. Kobieta wyznała, że podczas swojej pracy miała sytuację, w której pasażerowie chcieli zmienić swoje miejsca w samolocie przed startem. Problematycznymi pasażerami okazały się matka i córka, które zakomunikowały, że chcą się koniecznie przenieść do sąsiedniego rzędu, który był akurat cały wolny.

Załoga odrzuciła jednak ich prośbę, ponieważ boarding nadal trwał. Oznacza to, że do samolotu w każdej chwili mogli wsiąść jeszcze kolejni pasażerowie. Według TikTokerki matka i córka zostały poinformowane, że muszą poczekać i zobaczyć, czy na pewno nikt inny nie przyjdzie na swoje przedzielone miejsca. Takie sytuacje są z pewnością czymś powszednim dla stewardes. Jest to dla nich jednak niezwykle irytujące, ponieważ dezorganizuje ich pracę i wprowadza niepotrzebne zamieszanie dla pasażerów. A tobie kiedyś zdarzyła się zamiana miejsc w samolocie?

Źródło: Thesun.co.uk.

Źródło artykułu:Genialne.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także