NewsyZerwała z chłopakiem przez papier toaletowy. "Zasługuję na więcej"

Zerwała z chłopakiem przez papier toaletowy. "Zasługuję na więcej"

Papier toaletowy stał się przyczyną rozstania.
Papier toaletowy stał się przyczyną rozstania.
Źródło zdjęć: © Freepik | user33769719

07.12.2023 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozstania bolą. Poprzedzają je długie godziny rozmyślań, kłótnie, rozmowy, próby naprawy relacji. Zdarza się jednak, że jedno wydarzenie całkowicie niszczy związek. W przypadku pewnej TikTokerki kością niezgody okazał się… papier toaletowy.

Życie w związku to nie bajka. Zakochanie mija zwykle po roku. Po motylkach w brzuchu pozostają już tylko wspomnienia. Znikają nam z oczu "różowe okulary" i zaczynamy widzieć drugą osobę taką, jaka jest naprawdę. To sprawdzian dla relacji. Część z nas wychodzi z niego zwycięsko, a inni postanawiają iść dalej osobnymi drogami. To bolesne, ale całkowicie normalne. W końcu nic nie jest dane nam raz na zawsze.

Co jest najczęstszym powodem rozstań? Brak szacunku, wypalenie uczuć, zdrada, znudzenie czy odmienne cele w życiu. Okazuje się, że kością niezgody może stać się także… papier toaletowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Zasługuję na więcej"

Jess Jacobsen to popularna TikTokerka z milionem obserwujących. W jednym ze swoich ostatnich filmików kobieta podzieliła się historią swojego rozstania. Powodem zerwania był papier toaletowy. "Musiałam to zakończyć. Bez przerwy myślałam o tym, że to nie ostatni raz, kiedy będę musiała wybiegać z łazienki po papier" - wyznała.

TikTokerka opowiedziała, że sytuacja miała miejsce w domu jej ówczesnego chłopaka. Kobieta poszła skorzystać z toalety. Kiedy zorientowała się, że nie ma w niej papieru, poprosiła partnera, aby podał jej nową rolkę. Mężczyzna odpowiedział, że nie ma zamiaru tego robić, bo uprzedził ją, że w łazience brakuje papieru. Jacobsen ponowiła swoją prośbę, tłumacząc, że nie może w tej chwili opuścić pomieszczenia. Para zaczęła się kłócić. Po chwili mężczyzna wszedł do łazienki, ciskając papierem w głowę kobiety.

Jacobsen wyznała, że nie mogła powstrzymać łez. Zdała sobie sprawę z tego, że spotyka się z człowiekiem, na którego nie może liczyć. Po wyjściu z łazienki postanowiła się z nim rozstać. "Zasługuję na coś więcej. Zwłaszcza na więcej papieru toaletowego" - powiedziała w nagraniu.

Burza w komentarzach

W komentarzach pod filmikiem rozpętała się prawdziwa burza. Pojawiły się głosy wsparcia. Wielu użytkowników uznało, że takie zachowanie partnera to tzw. czerwona flaga.

Czym jest czerwona flaga? To zachowanie, które wskazuje na to, że osoba, z którą się spotykamy, może być toksyczna. Taka relacja jest szkodliwa dla zdrowia psychicznego. Pierwsze "czerwone flagi" pojawiają się już na początku związku. Część z nas je wyłapuje, jednak wiele osób zwyczajnie je ignoruje. Jeśli takie zachowania pojawiają się często, a rozmowa nic nie zmienia, należy zakończyć relację. Z czasem będzie tylko gorzej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także