NewsyPrzypadkiem znalazł porzucone porsche. Właściciel "zniknął z powierzchni ziemi"

Przypadkiem znalazł porzucone porsche. Właściciel "zniknął z powierzchni ziemi"

Jedno porsche stało przed warsztatem przez rok.
Jedno porsche stało przed warsztatem przez rok.
Źródło zdjęć: © TikTok | @magnacars

28.02.2024 18:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czasami mamy ogromne szczęście i udaje nam się znaleźć coś bardzo cennego. Chyba jednak jeszcze nikt wcześniej nie znalazł porzuconych luksusowych samochodów. Pewien mężczyzna znalazł przypadkiem trzy porsche. Gdzie udało mu się dokonać tego znaleziska?

Luksusowe samochody mają to do siebie, że interesują nie tylko fanów motoryzacji, ale również zwykłych ludzi. Szczególnie porsche jest pojazdem pożądanym przez wiele osób. Wpływ ma na to nie tylko silnik tej maszyny, który umożliwia rozwijanie zawrotnych prędkości, ale również elegancki wygląd oraz zawrotna cena tego samochodu.

Pewien entuzjasta szybkich aut, TJ Lamb, który prowadzi popularne konto na TikToku o nazwie @MagnaCars opublikował na swoim kanale film opowiadający o tym jak znalazł trzy porzucone porsche. Jego wideo stało się prawdziwym internetowym wiralem. Wielu internautów zastanawia się, kto porzucił auta?

Kto jest właścicielem porsche?

Porsche to niemiecka marka, która obecnie jest znana z produkcji z produkcji luksusowych i sportowych samochodów. Jej założycielem jest Ferdynand Porsche, który w 1923 roku zwyciężył w prestiżowym wówczas wyścigu Targa Florio. Wielu ludzi interesuje, ile kosztuje porsche. Oczywiście wszystko zależy od modelu i rocznika, jednak z reguły jest to bardzo drogi samochód. Na zakup zazwyczaj mogą sobie pozwolić tylko ludzie z określonym majątkiem oraz pewną pozycją społeczną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kupno tego samochodu to nie jedyne koszta, jakie musi ponieść jego właściciel. Na pewno porsche jest drogie w utrzymaniu. Szczęśliwi posiadacze tych aut, zapewne więc bardzo dbają i pilnują swoich luksusowych pojazdów. Tym bardziej jest więc dziwne, że pewnemu TikTokerowi udało się przypadkowo znaleźć trzy porzucone porsche. Jak wyglądały okoliczności tego znaleziska?

Znalazł trzy porzucone porsche

W opublikowanym na swoim TikToku nagraniu TJ wyjaśnił, że rok temu widział porsche 911 stojące przed niemieckim warsztatem samochodowym. Co prawda TikToker nie ujawnił dokładnej lokalizacji, ale prawdopodobnie warsztat ten znajduje się gdzieś w Kanadzie. Zlokalizowane przez niego auto wyglądało na takie, które wymaga małych napraw nadwozia oraz jednego z reflektorów.

Co ciekawe, rok później TJ znowu przejeżdżał obok wspomnianego warsztatu samochodowego i ponownie zauważył tam to samo porsche. Było ono zaparkowane dokładnie w tym samym miejscu. Zaintrygowany TJ postanowił zapytać właściciela warsztatu czy może je kupić. W warsztacie okazało się, że są tam jeszcze dwa inne, porzucone porsche. Były to klasyczne porsche 944 S oraz ciekawy model 928.

Po rozmowie z właścicielem sklepu okazało się, że 911 jest własnością kogoś, kto od dłuższego czasu wcale się nim nie interesuje, natomiast porsche 944 jest naprawiane dla innego klienta. Jeżeli chodzi o porsche 928, to zostało porzucone, ponieważ właściciel "zniknął z powierzchni ziemi". Samochód ten może być na sprzedać jeśli tylko TJ będzie w stanie zdobyć do tego auta odpowiedni silnik.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także