InspiracjePomysłyPojechała za mężem w delegację. Scena w hotelu była jasnym sygnałem

Pojechała za mężem w delegację. Scena w hotelu była jasnym sygnałem

Romans męża tej kobiety wyglądał na prawdziwy
Romans męża tej kobiety wyglądał na prawdziwy
Źródło zdjęć: © Freepik
04.01.2024 17:01

Zdrady oraz romanse zdarzają się bardzo często, przez co wielu parterów woli dmuchać na zimne. Szczególnie częstą wymówką jest delegacja lub wyjazd szkoleniowy, które są zasłoną dymną dla zdradzających. Ta kobieta postanowiła sprawdzić wierność męża.

Nikt nie chce zostać zdradzony, a co gorsza oszukany przez ukochaną osobę. Słowa to niekiedy zbyt mało, ponieważ intuicja mówi swoje, przez co żadne zapewnienia drugiej strony nie pomagają. Historia tej kobiety pokazuje, do czego może doprowadzić zazdrość oraz wizja nieuchronnego romansu męża.

Kilkudniowa delegacja, czyli romans?

Kobieta, której historię opisał portal "Polki.pl" od pewnego czasu miała czarne wizje co do romansu męża. Wszystko na pozór układało się dobrze i nie było ku temu najmniejszych powodów, ale wyobraźnia robiła swoje. Nasza bohaterka często rozmawiała na ten temat z przyjaciółkami, które murem stawały po stronie jej męża. Doradzały kobiecie nawet terapię lub wizytę u specjalisty, ponieważ za dużo sobie wyobrażała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mąż kobiety był niezwykle przystojny, co także potęgowało jej uczucie zazdrości. Kiedy tylko widziała na horyzoncie inną kobietę, działała szybko, a nawet robiła mężczyźnie niepotrzebne awantury. Miała poważne obawy, że prędzej, czy później partner znajdzie młodszą od niej partnerkę i ułoży sobie życie na nowo. Pewnego roku mąż wyjechał w delegację, co nie dało jej spokoju.

Przyłapany na zdradzie

Mężczyzna na wyjazd pojechał samochodem naszej bohaterki, która musiała korzystać przez kilka dni z komunikacji miejskiej. Długi korek oraz tłum ludzi to standard w godzinach szczytu, dlatego nasza bohatera zaczęła patrzeć przez okno. Szybko dostrzegła wchodzącego do hotelu mężczyznę z młodą blondynką. Wyglądał jak jej mąż. Miał na sobie te same okulary, a nawet marynarkę, co od razu zaniepokoiło kobietę.

Ten romans był koszmarnym odkryciem dla kobiety
Ten romans był koszmarnym odkryciem dla kobiety© Freepik

Kobieta była przekonana, że to jej partner, więc wysiadła od razu na kolejnym przystanku i złapała za telefon. Mężczyzna odebrał od razu i zaczął mówić, że miał ciężki dzień, więc jest zmęczony, a ta słuchała jego wywodów, zaciskając pięści ze złości. Była przekonana, że mąż ją oszukuje, co od razu postanowiła zweryfikować. Szybkim krokiem udała się w stronę hotelu, aby nakryć partnera na gorącym uczynku.

Po wejściu do środka, szybko zobaczyła męża z młodą kobietą w kawiarni hotelowej, co dodatkową ją rozzłościło. Kochanka kokietowała siedzącego tyłem mężczyznę na, co zdaniem patrzącej na wszystko kobiety przeszło wszelkie granice. Nie czekając na nic, pod wpływem emocji podeszła do romansującej pary i z wyrzutem odezwała się do mężczyzny.

Sytuacja stała się niezwykle napięta, ale nie to było największym problemem. Szybko okazało się, że to nie mąż kobiety, a całkowicie obcy człowiek. Kobietę zmyliły strój, postura oraz kolor włosów mężczyzny. Nasza bohaterka poczuła ogromny wstyd, przeprosiła parę i szybko wyszła z hotelu. Teraz rozważa nawet terapię.

Źródło: "Polki.pl".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także