PoradyPsychologiaSekretna broń Marilyn Monroe. Przez metodę trójkąta mężczyźni tracili głowę

Sekretna broń Marilyn Monroe. Przez metodę trójkąta mężczyźni tracili głowę

Metoda trójkąta była patentem wykorzystywanym przez Marilyn Monroe.
Metoda trójkąta była patentem wykorzystywanym przez Marilyn Monroe.
Źródło zdjęć: © publicdomainpictures.net | Jean Beaufort

07.03.2024 16:19

Marilyn Monroe, ikona stylu i muzyki wiedziała, jak rozkochać w sobie facetów. Jej talent i wygląd to jedno, lecz w tym wszystkim posługiwała się sprytną sztuczką, dzięki której zdobywała kolejnych facetów. Jej metoda trójkąta sprawdza się do dziś, dlatego warto ją koniecznie poznać. Dzięki niej flirt to czysta przyjemność.

Flirt nie jest twoją mocną stroną? Pewnie jeszcze nie znasz tej sztuczki. Choć "zdobywanie" drugiej połówki, przypisane jest męskiej stronie, to kobiety muszą wiedzieć, jak dyskretnie zachęcić adoratora do kolejnego kroku. Wystarczy jeden TikTok, a będziesz wiedzieć, o czym mowa. Metoda trójkąta to nic innego jak nieme "podobasz mi się". Trik wykorzystywała sama Marilyn Monroe, która jest uznawana za ponadczasową ikonę kobiecości i seksapilu.

Jak uwieść faceta w mniej niż 5 sekund? Wykorzystaj metodę trójkąta

Masz wrażenie, że niektóre kobiety są wręcz magnetyczne i ociekają seksapilem? Ich ruchy są pewne, a wszelkie gesty przemyślane. Musimy cię zdziwić, lecz z pewnością nie urodziły się z darem do uwodzenia. Większość z nich nauczyła się, że flirt to język korzyści, dlatego posługują się nim na co dzień. Ty też możesz być jak jedna z nich, wystarczy, że poćwiczysz.

Jeśli w towarzystwie znajduje się jakiś mężczyzna, który niebywale cię pociąga, musisz zacząć działać. Czekanie na jego reakcję może chwilę potrwać, a w tym czasie ktoś inny może próbować podobnych sztuczek w jego towarzystwie. Wykorzystaj metodę trójkąta, która została dokładnie opisana w TikToku z profilu @deseductionbible. Korzystała z niej sama Marilyn Monroe, a kamery uchwyciły to niejednokrotnie podczas nagrań. Na czym polega metoda trójkąta?

Spójrz, jak zachowują się oczy Marilyn. Kobieta patrzy najpierw na jedno oko mężczyzny, szybko przesuwa wzrok na drugie, następnie powoli zjeżdża wzrokiem na usta i wraca do oka, na które pierwotnie spoglądała. Wydaje ci się, że to głupi, nic nieznaczący gest? Nic w tym stylu! To flirt w najprostszej postaci. Dzięki niemu mężczyźni marzyli o figlarnej blondynce, a kobiety pękały z zazdrości za każdym razem, gdy ją widziały.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dlaczego metoda trójkąta jest taka skuteczna?

Statystycznie flirt z wykorzystaniem tej sztuczki kończy się powodzeniem częściej niż tradycyjne zaczęcie rozmowy. Dzięki gestom kobieta staje się tajemnicza, bardziej pociągająca i warta poznania. Samo patrzenie w oczy jest niezwykle pociągające, lecz w tym przypadku zerkanie na usta robi całą robotę. Taki gest to bezwstydne przyznanie, że konkretna osoba wpadła nam w oko i raczej nie mamy tu na myśli przyjaźni.

Kobiecy flirt jest nieco inny od męskiego i to właśnie czyni go skutecznym. Podczas gdy mężczyźni wykonują pierwszy, dosadny krok, kobieta od czasu do czasu kusi ich swoim niewinnym wyglądem. Bez tych drobnych gestów mężczyźnie nie wiedzą, czy mogą robić kolejny krok, co często gasi ich zapał, a kolejne randki pozostają pod znakiem zapytania.

Przy najbliższej możliwej okazji wypróbuj metodę trójkąta i sprawdź, jak zareaguje mężczyzna. Filtr uda się tylko wtedy, gdy będziesz z nim stać twarzą w twarz. Możesz to zrobić podczas mijania, by utrwalić mu w głowie swój obraz. Przez całą imprezę będzie się za tobą rozglądał, a wtedy dostaniesz potwierdzenie tego, że wyraźnie zawróciłaś mu w głowie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także