PoradyPsychologiaW McDonald's zamawiasz ciągle jedno danie? Psycholog ujawnia, co takie zachowanie mówi o tobie

W McDonald's zamawiasz ciągle jedno danie? Psycholog ujawnia, co takie zachowanie mówi o tobie

Mężczyzna je burgera
Mężczyzna je burgera
Źródło zdjęć: © Getty Images | Aleksandr Zubkov
03.12.2023 17:03

Chcesz poznać jakiegoś człowieka? Koniecznie zabierz go do McDonald’s! Pewna brytyjska psycholog uważa, że to, co zamawiasz w tym fastfoodzie ma przełożenie na to, kim jesteś. Wybór menu to również swego rodzaju odzwierciedlenie osobowości. Sprawdź poniżej, czy zgadzasz się z jej analizą!

Amerykański fastfood pod złotymi łukami, to jedna z najczęściej odwiedzanych "restauracji", która oferuje nam szybkie i smaczne posiłki. Nie można powiedzieć, że to najzdrowsza opcja na obiad, lecz zjedzenie takiego dania od czasu do czasu, nikomu nie zaszkodzi. Każdy z nas ma tam swoją ulubioną pozycję, którą najczęściej zamawia. Pewna pani psycholog twierdzi, że to, jakie menu wybierasz, ma przełożenie na to, jakim typem osoby jesteś. Co twoja ulubiona pozycja mówi o twojej duszy?

McDonald’s powie ci, kim dokładnie jesteś

Zacznijmy od osób sięgających po klasyka, czyli Big Mac`a. Jo Hemmings uważa, że niezły z ciebie tradycjonalista i rzadko kiedy masz ochotę na coś nowego. Fani Big Mac`a to lojalni przyjaciele, którzy zawsze będą wspierać swoich znajomych. Fani kurczakowych wyrobów jak nuggetsy, chickker czy wrap, to osoby z poczuciem estetyki, które inwestują w dobrą jakość. Są prawdziwą duszą towarzystwa, nie boją się poznawać nowych osób i nie mają problemu z wychodzeniem ze swojej strefy komfortu.

Wybierasz burgery z pikantnym sosem lub jalapeno? Zdaniem psycholog jesteś osobą, która lubi zadowalać innych i odpływać w świat marzeń. Nie ma przy tobie nudy, bo twoja głowa jest pełna znakomitych pomysłów. Wybierając się na wycieczkę, to ty jesteś przewodnikiem grupy, a każdy słucha twoich sugestii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bliżej ci do cheeseburgera czy wegańskiego zamiennika?

Są tacy, którzy kochają klasykę i cheeseburger zawsze jest ich pierwszym wyborem. Twórczyni teorii uważa, że takie osoby bywają nadmiernie podekscytowane i często dramatyzują. Poza tym mają w sobie mnóstwo energii i potrafią zjednać towarzystwo. Fani klasycznych hamburgerów zamówionych w McDrive, to osoby wiecznie zabiegane, które nie lubią iść za tłumem. Chcą być oryginalni, lecz podążanie swoimi ścieżkami bywa problematyczne i często rezygnują z planów przed samym ich rozpoczęciem.

Zestaw w mcdonald's
Zestaw w mcdonald's© Freepik | BilionFotos

Dorosła osoba kupuje Happy Meal? To znak, że jest niesamowicie pozytywna, a jej wewnętrzne dziecko nie chce jeszcze rozstawać się z beztroską i spokojnym życiem. Na samym końcu mamy osoby wybierające wege opcje, które łudząco przypominają smak mięsa. Są to najczęściej eko maniacy, dbający o środowisko naturalne. Cechuje ich spokój i harmonia, ale nie nuda! Kochają przygody i chętnie próbują nowych rzeczy, w tym jedzenia w wege opcji.

Źródło: fakt.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także