PoradyLajfhakiWychodząc z domu, zawsze bierze jedną rzecz. Nie marznie, nawet gdy jest mróz

Wychodząc z domu, zawsze bierze jedną rzecz. Nie marznie, nawet gdy jest mróz

Kobieta jest odporna na mróz dzięki temu gadżetowi!
Kobieta jest odporna na mróz dzięki temu gadżetowi!
Źródło zdjęć: © TikTok | indiaamoon

10.12.2023 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy za oknem czuć trzaskający mróz, a ty musisz wyjść z domu, koniecznie przetestuj poniższy trik, który ogrzeje cię nawet w ekstremalnych warunkach. Wystarczy wziąć ze sobą jeden przedmiot, a już nigdy nie przemarzniesz. Sekret zdradziła pewna tiktokerka, która miała już dość ubierania się na cebulkę.

Zima bywa trudnym czasem dla wszystkich ciepłolubnych osób. Mróz za oknem nie zachęca do wyjścia, lecz czasami sytuacja zmusza do spaceru na zewnątrz. W takiej sytuacji lepiej być przygotowanym i zabrać ze sobą genialny gadżet, który będzie cię grzał. Dzięki niemu pożegnasz grube kurtki i warstwowe ubieranie.

Mróz nie daje ci żyć? Kup termofor

Musisz wybrać się na świąteczne zakupy, ale czujesz, jak zimno ogarnia twoje ciało zaraz po wyjściu z progu domu? Koniecznie weź ze sobą termofor. Wystarczy, że napełnisz go gorącą wodą, a będzie cię grzać przez kilkadziesiąt minut. Autorka konta @indiaamoon na TikToku zdradza, że jej zdaniem najlepiej umieścić przedmiot w płóciennej torbie i nosić blisko ciała. Dzięki temu grzeje przez cały czas, a nikt nie widzi, że nosisz przy sobie duży, przenośny grzejnik.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jeśli nie masz termoforu, w podobny sposób zadziała butelka z gorącą wodą, lecz w tym wypadku jej działanie będzie znacznie krótsze. Butelkę można wsadzić do torby lub wewnętrznej kieszeni płaszcza, by jak najbardziej skorzystać z oddawanego ciepła. Sposób przyda się każdemu, kto wybiera się na łyżwy, jarmark bożonarodzeniowy czy zakupy na mieście, a nie chce, by było mu zimno.

Gadżety, które zwalczą nawet największy mróz

Nie każdy ma termofor, dlatego podrzucamy alternatywne rozwiązania, które są równie skuteczne i mogą cię ogrzać, gdy na dworze mróz nie daje za wygraną. Pierwszy z nich to inwestycja w ogrzewacze do rąk. Są to niewielkie termofory, które można wsadzić do każdej kieszeni. Dzielą się na kilka grup, a najpopularniejsze to ogrzewacze węglowe i katalityczne benzynowe. Większość z nich jest wielokrotnego użytku, dlatego ich zakup to opłacalna inwestycja.

Poza dogrzewaniem za pomocą gadżetów warto również pomyśleć nad zmianą garderoby. Niektóre materiały izolują nasze ciało przed zimnem i pozwalają utrzymać prawidłową temperaturę bez wyziębienia. Wyróżniamy tutaj wełnę, kaszmir czy naturalne wypełnienia z pierza. Nie musisz wymieniać od razu całej szafy. Wystarczy zainwestować w ciepły szalik, gruby sweter czy kurtkę. Gwarantujemy, że żaden mróz nie będzie ci już straszny, gdy w twojej garderobie znajdzie się kilka uniwersalnych, ciepłych ubrań.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także