Kategorie LajfhakiPsychologia

Jak zawiązać krawat? 8 bajecznie prostych sposobów

Jak zawiązać krawat? To pytanie zadaje sobie mnóstwo facetów, którzy chcą wyglądać elegancko a równocześnie niestandardowo! Wiązanie krawatów wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Węzeł windsorski lub podwójny węzeł windsorski to chyba dwa najpopularniejsze sposoby na zawiązanie tej części garderoby, z jakimi większość z nas miała już styczność. Warto jednak zaznaczyć, że na tych dwóch rozwiązaniach świat się nie kończy.

Jeśli chcemy zawiązać krawat w nieco inny, mniej popularny sposób, wymaga to już od nas odrobinę zręczności, jak i cierpliwości. Ze swojej strony zaznaczamy, że naprawdę warto poświęcić temu chwilę uwagi, bo efekt jest naprawdę niesamowity!

Poniżej przedstawiamy 9 sposobów na zawiązania krawata, które prawdopodobnie znacznie odbiegają od tych, które już znasz.

Jak zawiązać krawat? Sposób nr 1

Sposób nr 2

Sposób nr 3

Sposób nr 4

Sposób nr 5

Sposób nr 6

Sposób nr 7

Sposób nr 8

Który sposób podoba Ci się najbardziej? Te nietypowe sposoby na wiązanie krawata na pewno przypadną Ci do gustu! Jeśli jednak potrzebujesz klasycznego wiązania, sprawdź jak zawiązać krawat w mniej niż 10 sekund!

Zobacz także:

1) 12 sekretnych trików stylistów, dzięki którym unikniesz modowej wpadki

2) 21 gestów, które mają ukryty przekaz. Pozwolą Ci czytać ludzi jak z otwartej księgi

Źródło i fotografie: diply.com