×

Dunka przestała regulować brwi i usuwać wąsik. Wygląda jak współczesna Frida Kahlo

Eldina Jaganjac to feminista z Kopenhagi, która wygląda jak druga Frida Kahlo. Kobieta stawia na naturalny wygląd i zupełnie nie przejmuje się opinią innych ludzi.

eldina_jaganjac/instagram

Przyjaźń z włoskami

Eldina ma 31 lat. Od przeszło roku nie reguluje brwi i nie goli włosków pojawiających się pod nosem. Kobieta była zmęczona standardami do jakich muszą dostosować się panie. Stawia się im duże wymagania dotyczące ich wyglądu. A niewydepilowane nogi czy pachy budzą zgorszenie oraz wywołują niesmak (zwłaszcza wśród mężczyzn, którym nikt nie wytyka zbędnego owłosienia).

eldina_jaganjac/instagram

Współczesna Frida Kahlo

W marcu 2020 roku Eldina przestała przejmować się opinią innych ludzi i zupełnie nie patrzy na to, czego oczekują od niej mężczyźni czy znajomi. Dunka nie wyskubuje brwi oraz nie usuwa włosków rosnących nad górną wargą. Wreszcie czuje się sobą i nie uważa, aby zatraciła kobiecość. Dzięki swoim zabiegom zaczęła przypominać Fridę Kahlo (zwłaszcza z warkoczami przypiętymi na czubku głowy).

eldina_jaganjac/instagram

Więcej czasu na rozwój

Eldina przyznała, że spotkała się ze złośliwymi komentarzami ze strony mężczyzn. Jednak poznała także wiele ciekawych osób, dla których nie liczy się jej wygląd, a charakter. Kobieta jeszcze kilka lat temu regularnie usuwała owłosienie. Jako nastolatka nie wyszła z domu bez wyregulowanych brwi i nie pojawiała się na siłowni z włoskami na nogach. Z czasem zawracanie uwagi na zarost stało się dla niej męczące. Od kiedy zrezygnowała z depilacji (nie goli także nóg i rąk) ma więcej czasu na rozwój osobisty i może skupić się na wyznaczonych sobie calach.

eldina_jaganjac/instagram

Zdjęcie z wakacji we Francji

eldina_jaganjac/instagram

Na łonie natury

eldina_jaganjac/instagram

Urocze selfie

eldina_jaganjac/instagram

BONUS

Tak Eldina wyglądała przed swoją metamorfozą.

eldina_jaganjac/instagram

Regulujesz brwi czy pozwalasz im rosnąć naturalnie?

 

Źródła: www.boredpanda.com

Może Cię zainteresować

zamknij