×

Różnica między młodszym a starszym pokoleniem uchwycona w pewnej restauracji…

Sally Loeza do tej pory była prawie zupełnie nieznaną tiktokerką, ale jednym ze swoich nagrań wywołała prawdziwą burzę. Sugeruje na nim, że najmłodsze pokolenia sprzątają po sobie w restauracji, podczas, gdy wszystkie starsze pozostawiają nieporządek i rozgardiasz. Czy to naprawdę różnica pokoleń?

Każde pokolenie ma swoje prawa i przywileje. Wspominamy często, jak to kiedyś było. Albo wręcz mówimy, że kiedyś było lepiej, ludzie byli inni… Często przy tym zapominamy, że każdy w każdym okresie naszego życia są lepsze i gorsze dni, sytuacje i ludzie…

Krótko i rzeczowo

7-sekundowe nagranie, które do tej pory obejrzało ponad milion osób, polubiło 150 000 i skomentowało ponad 7000, pokazuje dwa sąsiadujące stoliki. Na obu są talerze i inne naczynia pozostawione przez gości, ale na pierwszym naczynia są zgarnięte i ułożone w stosy, na drugim nie są uprzątnięte.

@sallymander_ Younger generation vs older generation 🤭 #genz #boomers #restaurantlife #waitressproblems ♬ Get Into It (Yuh) – Doja Cat

Kontrowersyjna różnica pokoleń. Kto ma rację?

Sally twierdzi, że różnica ta wynika z różnicy pokoleń i chwali swoje własne pokolenie za to, że w jej odczuciu zachowuje się po prostu lepiej, kulturalniej i z większą wobec obsługujących ich ludzi. Bardzo duża część komentujących przyznała jej rację i też twierdzi, że rzeczywiście tak jest. Nieliczna cześć komentatorów zwróciła uwagę, że układanie naczyń w stosy wcale nie pomaga kelnerom w uprzątnięciu stolika – jest wręcz odwrotnie.

różnica pokoleń
Sally Loeza/TikTok
Źródła: tiphero.com

Może Cię zainteresować