×

Siateczkowe spodnie, które nałożone na szorty chronią przed komarami

Każda pora roku i każdy nowy modowy sezon niesie z sobą ubraniowe nowości. Czasem są to rzeczy warte naszego zainteresowania i uwagi, a czasem budzą one jedynie uśmiech. I to niekoniecznie taki, jaki chciałyby obudzić…

Na lato

Spodnie wymyślone przez markę Coghlan to coś, co w zamierzeniu projektantów ma być przypuszczalnie hitem letniego sezonu, ale niekoniecznie nim będzie. Bo pomimo tego, że entuzjastycznie wypowiedziało się o nich kilkunastu zagranicznych recenzentów, to większość ludzi tej propozycji nie potrafi potraktować poważnie.

Coghlan/Amazon

„Komarom mówimy nie!”

Siateczkowe spodnie można kupić bez problemu na Amazonie, kosztują 13 $, czyli po obecnym kursie niespełna 50 zł. W zamyśle projektantów mają chronić przed komarami i mają być zbawieniem dla tych, którzy są niemiłosiernie dźgani w ciepłe dni przez te owady. Super-rozwiązanie, prawda? Można włożyć krótkie spodnie i już nie bać się ukąszeń. Jak ktoś chce to może włożyć nawet jedynie same majtki, też go te spodnie skutecznie ochronią. Czas więc ruszyć na działkę i do lasu!

Coghlan/Amazon

„Ale to jest na serio?”

W mediach społecznościowych większość internautów reaguje jednak na te „hitowe” spodnie śmiechem. Z bardzo prostej przyczyny – pomimo niewątpliwych, licznych zalet wygląda się w nich po prostu komicznie. A niektórzy internauci posuwają się nawet do tego, że nieśmiało zwracają uwagę, że równie skutecznie przed komarami ochronią każdą osobę zwyczajne długie spodnie, które mają tę zaletę, że nie wygląda się w nich infantylnie.

Coghlan/Amazon

Założylibyście coś takiego, choćby w ramach działkowej zabawy?

Jeśli jednak jakiś komar zdążył Cię ukąsić, spróbuj domowego sposobu łagodzącego swędzenie!

Bananowo-czekoladowy deser z grilla

Źródła: tiphero.com

Może Cię zainteresować

zamknij