PoradyLajfhakiDzięki zagranicznej wskazówce podwoiłam sprzedaż na Vinted. Ty też możesz

Dzięki zagranicznej wskazówce podwoiłam sprzedaż na Vinted. Ty też możesz

Sprzedaż na Vinted to popularny sposób, by dorobić sobie kilka "groszy" do budżetu
Sprzedaż na Vinted to popularny sposób, by dorobić sobie kilka "groszy" do budżetu
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Maridav
02.04.2024 12:01

W ostatnich latach sprzedaż na Vinted stała się niezwykle popularna. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu jest to świetny sposób na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Okazuje się, że można łatwo podwoić sprzedaż na Vinted. Poznaj sekrety mistrzów sprzedaży!

Ostatnio internetowa platforma sprzedażowa Vinted bardzo się rozwinęła. Obecnie jest dostępna w 16 krajach europejskich. Wielu użytkowników Vinted wystawia na sprzedaż swoje nowe lub używane ubrania, akcesoria oraz książki. Jest to świetny sposób na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, ale również forma dodatkowego zarobku. Okazuje się, że można łatwo podwoić sprzedaż na tej platformie. Poznaj wskazówki, którymi podzielili się mistrzowie sprzedaży na Vinted. Dzięki ich poradom możesz szybko stać się ekspertem sprzedaży online.

Jak skutecznie sprzedawać na Vinted?

Sprzedaż na Vinted jest dosyć prosta. Wystarczy zrobić dobre oraz wyraźne zdjęcia oferowanych przedmiotów i wystawić je na swoim koncie. Następnym krokiem powinno być ustalenie kwoty, jaką chcemy otrzymać za dany przedmiot. Sprzedając na Vinted, warto dodatkowo opisać swoje produkty i wyszczególnić ich ewentualne wady. Niestety czasami nawet wystawienie atrakcyjnego produktu nie gwarantuje nam szybkiej sprzedaży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wielu użytkowników Vinted doskonale zna to uczucie zniechęcenia, które towarzyszy, gdy ich przedmioty miesiącami, a nawet latami zalegają gdzieś na platformie. Czasami dana rzecz ma bardzo wiele wyświetleń, zapytań, a nawet dodań do zakładki ulubione, a i tak bardzo długo przez nikogo nie jest kupowana. W takim wypadku pomocne mogą okazać się wskazówki niektórych użytkowników Vinted.

Wskazówki od mistrzów sprzedaży na Vinted

"The Sun" podaje, że pewna użytkowniczka Vinted zamieściła w sieci wpis, w którym skarży się, że od dłuższego czasu ma problem ze sprzedażą swoich rzeczy. Mimo licznych wyświetleń na Vinted jej przedmioty nadal nie zostały przez nikogo kupione. Na szczęście jej post doczekał się wielu odpowiedzi na grupie. Kilku użytkowników tej platformy postanowiło podzielić się swoimi trikami i wskazówkami, które pomogą jej zwiększyć sprzedaż.

Według vintedowych ekspertów warto trochę podrasować zdjęcia oferowanych przedmiotów. Koniecznie trzeba je zmienić, jeśli są zrobione w słabym świetle. Na pewno muszą być również wyraźne i przyciągać uwagę kupujących. Dzięki temu prostemu trikowi możliwa jest podwojona sprzedaż.

Jak zwiększyć sprzedaż na Vinted?

Inny użytkownik Vinted radzi, aby po 24 godzinach wysłać prywatną wiadomość do osoby, która dodała dany przedmiot do zakładki ulubione. Można w takiej wiadomości zapytać, czy ktoś jest zainteresowany kupnem lub napisać po prostu, że cieszysz się, że dana rzecz jej się podoba. Należy jednak w takim wypadku uważać, aby nie być zbyt nachalnym. Z kolei jeszcze inny mistrz sprzedaży radzi, aby chociaż trochę obniżyć ceny oferowanych produktów. W końcu kto z nas nie lubi wyhaczać perełek na prawdziwych promocjach? Sprzedając na Vinted, musisz również pamiętać, że od niedawna transakcjami na tej platformie interesuje się skarbówka.

Źródło: The Sun

Źródło artykułu:Genialne.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także