×
Wirtualna Polska

Kolor szminki który wybierasz najczęściej zdradza wiele na temat Twojej osobowości

Może to zabrzmieć dziwnie, ale to co masz w swojej kosmetyczce, może zdradzać wiele na temat tego jaką osobą jesteś. Kiedy nakładamy makijaż, wyrażamy się poprzez kolory, a różne odcienie mają różne znaczenia. Tylko spójrz, kolor czerwony oznacza pasję i namiętność, zaś pomarańczowy – radość.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Oto zabawny test, który odkryje tajemnice dotyczące używania szminek w różnych odcieniach. Sprawdź który kolor najczęściej znajduje się w twojej torebce i zobacz co oznacza!

#1 Kolor szminki – Czerwona

<a href=.instagram.com/sparklegowns">

.instagram.com/sparklegowns

W obliczu każdego wyzwania jesteś odważna i nieustraszona. Jedną z rzeczy najważniejszych dla ciebie jest nieustanne ściganie swoich marzeń oraz ciężka praca, bo dobrze wiesz, że tylko w ten sposób osiągniesz swój cel. Doceniasz proste, klasyczne rzeczy, a czerwona szminka to podkreśla.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

#2 Kolor szminki – Pomarańczowa

<a href=.instagram.com/aveme_lissa">

.instagram.com/aveme_lissa

Masz świetne poczucie humoru i zazwyczaj uwielbiasz spędzać swój wolny czas z przyjaciółmi. Potrafisz łatwo nawiązywać nowe znajomości, jesteś bardzo towarzyska i swoją radością zarażasz innych. Każdy zwróci na Ciebie uwagę, ponieważ inni cenią w Tobie poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia.

Zobacz także: 11 prostych trików, które sprawią, że Twój makijaż będzie idealny!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kolor szminki – Różowa

<a href=.instagram.com/glendatavares7">

.instagram.com/glendatavares7

W grupie swoich przyjaciół przybierasz postawę opiekuna. Zawsze starasz się zrozumieć czyjś problem i okazać wsparcie. Jesteś osobą bardzo empatyczną i mocno emocjonalną, jednak mimo to ludzie doceniają Twoją wrażliwość.

Kolor szminki – Czarna

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
<a href=.instagram.com/acatinblack">

.instagram.com/acatinblack

Nie obchodzi cię, co ktoś o tobie myśli. Żyjesz dla siebie i wiesz, że Twoje życie jest tylko dla Ciebie dlatego też starasz się być we wszystkim niezależną. Jesteś typem buntowniczki, osoby dla której łamanie zasad i wszelkich reguł jest normą. Jesteś silna zarówno psychicznie jak i fizycznie i wiesz, że nikt nie jest w stanie z Tobą wygrać.

Kolor szminki – Fioletowa

<a href=.instagram.com/giuli.beauty">

.instagram.com/giuli.beauty

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jesteś osobą bardzo zdeterminowaną, a w oczach innych często uchodzisz za osobę upartą. Mimo to Ty po prostu dobrze wiesz czego chcesz i nic nie może powstrzymać Cię przed dotarciem do celu. Jesteś urodzonym liderem, masz silną wolę, a to sprawia że ludzie Cię słuchają i podążają za Twoimi wskazówkami. Lubisz też rywalizację i zawsze starasz się wygrać, ponieważ porażka to coś co nie jest w Twoim stylu.

Kolor szminki – Nude

<a href=.eastnews.ru">

.eastnews.ru

W życiu cenisz proste rzeczy i zawsze starasz się robić więcej za mniej. Wartości, które są dla Ciebie ważne to uczciwość i szczerość do bólu – wolisz usłyszeć najgorszą prawdę niż niepotrzebne słodzenie i nieszczere komplementy. Twoi znajomi uwielbiają w Tobie ten chłód i przyziemną osobowość, a także za Twoją zdolność do odprężenia się i spokoju ducha.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kolor szminki – Brązowa

<a href=.instagram.com/your_lil_nightmare_
">

.instagram.com/your_lil_nightmare_

Dla Ciebie rodzina i bliscy są zawsze na pierwszym miejscu. Im więcej czasu spędzasz ze swoimi najbliższymi tym bardziej jesteś szczęśliwy. Uwielbiasz tradycje i często wracasz wspomnieniami do radosnych chwil. Jesteś typem osoby nostalgicznej, dlatego też masz taką słabość do starych filmów, mody i muzyki.

Kolor szminki – wszelkiego rodzaju „dzikie” barwy

<a href=.instagram.com/sarah_louwho">

.instagram.com/sarah_louwho

Jesteś osobą o artystyczne duszy. Masz nieskończoną wyobraźnie, przez co inni czasami mogą mieć problemy aby Cię zrozumieć – być może to prawda i wyprzedasz epokę w której żyjesz. Jesteś trochę dziwaczna, ale zawsze pogodna. Starasz się widzieć idealny świat. Marzysz jednak o wielkich i szalonych rzeczach, a te marzenia czasami stają się rzeczywistością.

Zobacz także: 10 trików kosmetycznych, które sprawią, że każda dziewczyna będzie wyglądać jak milion dolarów

Jaki kolor szminki jest Twoim ulubionym? Czy przeważnie decydujesz się na jeden i ten sam kolor czy częściej eksperymentujesz z różnymi barwami? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować