×

Kolor szminki który wybierasz najczęściej zdradza wiele na temat Twojej osobowości

Może to zabrzmieć dziwnie, ale to co masz w swojej kosmetyczce, może zdradzać wiele na temat tego jaką osobą jesteś. Kiedy nakładamy makijaż, wyrażamy się poprzez kolory, a różne odcienie mają różne znaczenia. Tylko spójrz, kolor czerwony oznacza pasję i namiętność, zaś pomarańczowy – radość.

Oto zabawny test, który odkryje tajemnice dotyczące używania szminek w różnych odcieniach. Sprawdź który kolor najczęściej znajduje się w twojej torebce i zobacz co oznacza!

#1 Kolor szminki – Czerwona

W obliczu każdego wyzwania jesteś odważna i nieustraszona. Jedną z rzeczy najważniejszych dla ciebie jest nieustanne ściganie swoich marzeń oraz ciężka praca, bo dobrze wiesz, że tylko w ten sposób osiągniesz swój cel. Doceniasz proste, klasyczne rzeczy, a czerwona szminka to podkreśla.

#2 Kolor szminki – Pomarańczowa

Masz świetne poczucie humoru i zazwyczaj uwielbiasz spędzać swój wolny czas z przyjaciółmi. Potrafisz łatwo nawiązywać nowe znajomości, jesteś bardzo towarzyska i swoją radością zarażasz innych. Każdy zwróci na Ciebie uwagę, ponieważ inni cenią w Tobie poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia.

Zobacz także: 11 prostych trików, które sprawią, że Twój makijaż będzie idealny!

Kolor szminki – Różowa

W grupie swoich przyjaciół przybierasz postawę opiekuna. Zawsze starasz się zrozumieć czyjś problem i okazać wsparcie. Jesteś osobą bardzo empatyczną i mocno emocjonalną, jednak mimo to ludzie doceniają Twoją wrażliwość.

Kolor szminki – Czarna

Nie obchodzi cię, co ktoś o tobie myśli. Żyjesz dla siebie i wiesz, że Twoje życie jest tylko dla Ciebie dlatego też starasz się być we wszystkim niezależną. Jesteś typem buntowniczki, osoby dla której łamanie zasad i wszelkich reguł jest normą. Jesteś silna zarówno psychicznie jak i fizycznie i wiesz, że nikt nie jest w stanie z Tobą wygrać.

Kolor szminki – Fioletowa

Jesteś osobą bardzo zdeterminowaną, a w oczach innych często uchodzisz za osobę upartą. Mimo to Ty po prostu dobrze wiesz czego chcesz i nic nie może powstrzymać Cię przed dotarciem do celu. Jesteś urodzonym liderem, masz silną wolę, a to sprawia że ludzie Cię słuchają i podążają za Twoimi wskazówkami. Lubisz też rywalizację i zawsze starasz się wygrać, ponieważ porażka to coś co nie jest w Twoim stylu.

Kolor szminki – Nude

W życiu cenisz proste rzeczy i zawsze starasz się robić więcej za mniej. Wartości, które są dla Ciebie ważne to uczciwość i szczerość do bólu – wolisz usłyszeć najgorszą prawdę niż niepotrzebne słodzenie i nieszczere komplementy. Twoi znajomi uwielbiają w Tobie ten chłód i przyziemną osobowość, a także za Twoją zdolność do odprężenia się i spokoju ducha.

Kolor szminki – Brązowa

Dla Ciebie rodzina i bliscy są zawsze na pierwszym miejscu. Im więcej czasu spędzasz ze swoimi najbliższymi tym bardziej jesteś szczęśliwy. Uwielbiasz tradycje i często wracasz wspomnieniami do radosnych chwil. Jesteś typem osoby nostalgicznej, dlatego też masz taką słabość do starych filmów, mody i muzyki.

Kolor szminki – wszelkiego rodzaju „dzikie” barwy

Jesteś osobą o artystyczne duszy. Masz nieskończoną wyobraźnie, przez co inni czasami mogą mieć problemy aby Cię zrozumieć – być może to prawda i wyprzedasz epokę w której żyjesz. Jesteś trochę dziwaczna, ale zawsze pogodna. Starasz się widzieć idealny świat. Marzysz jednak o wielkich i szalonych rzeczach, a te marzenia czasami stają się rzeczywistością.

Zobacz także: 10 trików kosmetycznych, które sprawią, że każda dziewczyna będzie wyglądać jak milion dolarów

Jaki kolor szminki jest Twoim ulubionym? Czy przeważnie decydujesz się na jeden i ten sam kolor czy częściej eksperymentujesz z różnymi barwami? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!

 

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Wybrane dla Ciebie

Miesiąc urodzenia kobiety, zdradza wiele na temat jej osobowości

Testy osobowości i wszelkiego rodzaju quizy mogą zdradzić pewne informacje na temat cech charakteru oraz przybliżyć nam jakimi osobami jesteśmy naprawdę. Data naszego urodzenia również może to potwierdzić. Okazuje się, że osoby urodzone w tych samych miesiącach często mają takie same charaktery. Sprawdź czy opisy przygotowane przez psychologów zgadzają się również w Twoim przypadku! Styczeń […]

Liczba psów jaką zobaczysz, ilustruje Twój wiek mentalny. Zdziwisz się ile lat ma Twój umysł

Ostatnio obejrzałam film, w którym bardzo często padało zdanie, że „wiek to tylko liczba”. Ten frazes słyszałam wiele razy, ale po filmie pomyślałam, że przecież wiek jest ważnym czynnikiem w naszym życiu. Niektórzy ludzie mogą być w podeszłym wieku, ale czuć się dalej młodo i mieć duszę nastolatka, z kolei inni mogą być młodzi, ale […]

Na obrazku ukryto zwierzę. Tylko 1% ludzi potrafi je dostrzec

Na pewno nie raz spotkałeś się z zagadką, gdzie na danym obrazku należy odnaleźć ukrytą cyfrę lub zwierzę. Niektóre zagadki są tak trudne, że jedyne co widzisz, to tylko kilka kresek przed swoimi oczami. Przyjrzyj się uważnie poniższemu obrazkowi i sprawdź, czy uda Ci się zobaczyć ukryte zwierzę! Na poniższym obrazku ukryto zwierzątko. Wiele osób […]

Zwierzę, które zauważysz jako pierwsze, zdradza informację o sile Twojego umysłu

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że półkule mózgu pracują zupełnie inaczej i zawsze jedna z nich jest bardziej dominująca. Na podstawie prac laureata nagrody Nobla, Roger’a W.Sperry, można określić procesy myślenia oraz cechy osobowości badanej osoby. Jesteś ciekawy ja kto wygląda w Twoim przypadku? Spójrz na poniższy obrazek i przekonaj się jaki masz typ osobowości! […]

Jeden obrazek wystarczy by określić Twoją osobowość. Diagnoza w mgnieniu oka

Lubisz psychotesty i quizy osobowościowe? Ten jest naprawdę bardzo krótki, lecz może Ci zdradzić szczegóły dotyczące Twojego charakteru. Być może wcześniej spotkałeś się już z tym obrazkiem, a może widzisz go po raz pierwszy – tym lepiej. Szybko popatrz na poniższy obraz i powiedz co zauważyłeś! Jakie zwierzę widzisz? Kaczka Jeśli zauważyłeś kaczkę oznacza to, […]

Zwierzę, które zobaczysz na obrazku jako pierwsze, świadczy o Twojej osobowości

Widzieliście kiedyś film, w którym lekarz psychiatra pokazywał pacjentowi obrazek, a ten miał powiedzieć, co na nim widzi lub podać pierwsze skojarzenie z nim? Dziś mam dla Was test, który ma podobne zasady. Ciekawi? 🙂 Przyjrzyjcie się obrazkowi, byle nie za długo i odpowiedzcie na jedno pytanie: Jakie zwierzę dostrzegasz na tym rysunku jako pierwsze? […]