NewsyNagranie z TikToka, które rozczula do łez. Prababcia z wnuczką "zdążyły się poznać"

Nagranie z TikToka, które rozczula do łez. Prababcia z wnuczką "zdążyły się poznać"

Prababcia z wnuczką.
Prababcia z wnuczką.
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, TikTok | Puhimec, hsparks90
02.04.2024 18:41

Życie i miłość to największy dar. Świadczy o tym, chociażby niezwykle wzruszające wideo, które po opublikowaniu na TikToku stało się prawdziwym viralem. Nagranie pokazuje, jak prababcia poznaje swoją wnuczkę. Poznaj szczegóły tego wielopokoleniowego spotkania!

Nowoczesna medycyna oraz ogólnie wydłużona średnia życia ludzi coraz częściej pozwalają na funkcjonowanie wielopokoleniowych rodzin. Dawniej było to możliwe tylko jeśli decydowano się w młodym wieku na posiadanie dzieci. Niestety choroby, trudne warunki życia oraz konflikty zbrojne często uniemożliwiały poznanie się wnuków z dziadkami, a co dopiero z pradziadkami. Na TikToku można zobaczyć niezwykle wzruszające nagranie, które pokazuje, jak pewna prababcia wita się ze swoją prawnuczką. Jak wyglądały szczegóły ich pierwszego spotkania?

Spotkanie, które wzruszyło tysiące internautów

W życiu na pewno warto doceniać chwile. Doskonale o tym wie ameryksńska użytkowniczka TikToka, która prowadzi konto pod nazwą @hsparks90. Internautka postanowiła podzielić się w sieci swoją niezwykle prywatną i rodzinną chwilą. Opublikowała wzruszające nagranie, na którym widać leżącą kobietę w sędziwym wieku, która z ogromną czułością i delikatnością przytula niemowlę. Filmik przedstawia prababcię i wnuczkę. A właściwie prawnuczkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dziecko zostało przyniesione przez mamę dziewczynki, która chciała swojej babci dać do potrzymania oraz przytulenia swoje maleństwo. Prababcia mimo ewidentnej słabości tuli do siebie dziewczynkę oraz kilkukrotnie ją całuje. Nagranie to zyskało ogromną popularność i wywołało lawinę komentarzy internautów.

W wielopokoleniowej rodzinie siła!

Prababcia oraz mała prawnuczka wywołały w sieci furorę. Filmik doczekał się na TikToku ponad 86 tysięcy polubień oraz ponad 700 tysięcy wyświetleń. Pod tym wzruszającym nagraniem nie brakuje również licznych komentarzy napisanych przez Polaków.

Jedna z internautek słusznie zauważyła, że na nagraniu widać bardzo trudne, ale nieuchronne zjawisko. Otóż jedno życie się już prawie kończy, a drugie ewidentnie dopiero zaczyna. Inna użytkowniczka TikToka napisała, że filmik pokazuje zetknięcie się dwóch światów. Wśród komentarzy przeważają te, które opisują wzruszenie i zachwyt, że mała dziewczynka również tuli się do prababci. Niektórzy nawet wspominają własne relacje z babciami.

Zapewne to sentymentalne nagranie miało być piękną pamiątką dla właścicielki konta @hsparks90 oraz jej rodziny. Stało się jednak również pewnym zapalnikiem dla niektórych użytkowników TikToka. Internauci nie tylko uronili łzy wzruszenia, oglądając jak prababcia i prawnuczka tworzą więź, ale również podzieli się swoimi osobistymi wyznaniami. Dotyczyły one tęsknoty za dziadkami, a nawet okoliczności ich odejścia z tego świata czy zerwania kontaktów. A ty, masz wielopokoleniową rodzinę?

Źródło artykułu:Genialne.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także