×

Najgorszy widok z okna hotelowego. Ten filmik to nie żart!

Jaki może być najgorszy widok z okna hotelowego? Pewnie po prostu naga ściana kolejnego budynku, albo podwórko z koszami na śmieci. Okazuje się, że jednak może być coś gorszego, a zarazem dla niektórych śmiesznego.

Kiedy ktoś „żartuje” sobie z komika

Neema Naz to jeden z najpopularniejszych kanadyjskich komików. Zwykle to on robi sobie z kogoś lub z czegoś żarty, wywołując lawiny śmiechu u publiczności. Traf jednak chciał, ze tym razem stało się inaczej i to ktoś zażartował z niego. Tyle że ów „żart” naszego bohatera w ogóle nie ubawił. Co więcej, przyprawił go o odrobinę strachu, że ktoś zwyzywa go od zboczeńców.

Najgorszy widok z okna hotelowego

Neema w trakcie jednej ze swoich licznych podróży po kraju zatrzymał się w pokoju hotelowym pozornie wyglądającym jak każdy inny tego rodzaju obiekt. Wszystko było takie, jak miało być, dopóki nie postanowił odsłonić zasłon ze swojego okna. Komik, który często sypia w pokojach hotelowych widział już pewnie wiele rzeczy, ale to go totalnie zaskoczyło.

Otóż okazało się, ze jego okno wychodzi… na korytarz łączący damską przebieralnię z hotelowym basenem. Co więcej, jest w takim miejscu, że można właściwie „zajrzeć” do przebieralni, gdy ktoś otwiera lub zamyka jej drzwi. Zobaczcie sami:

@neemanaz Who designed this? 😂😂😂 #hotel #alberta #reddeer #fyp #comedy ♬ original sound – NeemaNaz

Że niby fajnie jest podglądać kobiety?

Pewnie część facetów by się ucieszyła z takiego nietypowego okna. Ale dla wielu osób byłoby to po prostu niesmaczne i mocno niekomfortowe psychicznie. A najgorsze jest to, że jakaś pani po drugiej stronie mogła by nas uznać za jakiegoś napalonego, perwersyjnego podglądacza.

Warto też dodać, że przez wspomniane okno widać także to, co się dzieje w pokoju hotelowym. Ciekawe jest, ile osób zdążyło już poczuć się niekomfortowo mieszkając w tym obiekcie lub korzystając z jego basenu…

Przeczytaj też,dlaczego od razu po wejściu do pokoju hotelowego wstawiam walizkę do wanny

Może Cię zainteresować

zamknij