NewsyPrzekopali ogród dla pewności. To, co odkryli pod ziemią, zwala z nóg

Przekopali ogród dla pewności. To, co odkryli pod ziemią, zwala z nóg

Wejście do odkopanego schronu
Wejście do odkopanego schronu
Źródło zdjęć: © TikTok | @bexh5
26.02.2024 18:02

Czasami nasze domy i ogrody kryją wiele tajemnic. Zaskoczyć mogą zwłaszcza nieruchomości, które są stare lub miały kiedyś innych właścicieli. Co jednak w sytuacji, kiedy chcąc przekonać swój ogród, trafi się przypadkowo na wyjątkowo szokujące odkrycie?

Stare domy i ogrody nie tylko mają duszę, ale również potrafią czasem bardzo zaskoczyć. Przekonała się o tym pewna para, która podczas przekopywania swojego ogródka natrafiła na znalezisko, które początkowo dosłownie zwaliło ich z nóg. Warto podkreślić, że podczas wprowadzania się do nowego domu nie mieli pojęcia, co tak naprawdę czai się pod ich trawnikiem. Sąsiedzi po jakimś czasie poinformowali ich jednak, że na terenie ich ogrodu ukryty jest...prawdziwy schron przeciwlotniczy. Właścicielka domu i ogrodu postanowiła opublikować na TikTok'u wideo, które ukazuje, co tak naprawdę skrywa odkopane przez nich znalezisko.

Odkopali w ogródku ukryty schron

Kobieta, która prowadzi swoje tiktokowe konto pod nazwą @bexh5, podzieliła się swoją niesamowitą historią w internecie. Otóż kupując z partnerem dom, nie miała pojęcia, że ogród skrywa tak ogromną tajemnicę. Po latach sąsiedzi uświadomili jej, że pod trawnikiem ukryty jest gdzieś stary schron przeciwlotniczy. Była to dla tej pary niezwykle zaskakująca informacja. Postanowili więc przekopać swój ogródek i sprawdzić, czy doniesienia sąsiadów są prawdziwe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W udostępnionym przez siebie wideo na TikTok'u @bexh5 pisze, że na terenie jej ogrodu został znaleziony stary schron przeciwlotniczy. Jej filmik ze zdjęciami dotyczącymi odkrywania bunkra stał się internetowym viralem. Do tej pory zobaczyło go już 1,7 miliona osób. Wielu internautów nie mogło się również powstrzymać od pozostawienia pod tym wideo swoich opinii. Z komentarzy wynika, że większości udzielała się ekscytacja z powodu nietypowego znaleziska. @bexh5 po kilku dniach postanowiła na swoim TikToku udostępnić również wideo, które jest wirtualną wycieczką po pomieszczeniach tajemniczego bunkra.

Co znajdowało się w podziemiach schronu?

Według doniesień Bex, w schronie udało jej się natrafić na ogromną ilość pułapek na szczury, szklanych butelek oraz misek. Bunkier skrywał również dużo zardzewiałych rzeczy oraz mnóstwo pająków. Jeden z internautów postanowił zadać pytanie, czy schron dokądś prowadzi. TikTokerka wyznała, że bunkier kończy się tam, gdzie kończy się droga, jednak wyjście jest odgrodzone. Tak naprawdę jedyne wyjście i wejście znajduje się więc w ich prywatnym ogrodzie.

Właścicielka posesji przyznała również, że zapoznała się z historią odkopanego schronu i dowiedziała się, że było to miejsce przeznaczone do ukrycia się dla wszystkich miejscowych matek oraz ich dzieci. Wielu internautów interesuje się również tym, co para w przyszłości zamierza zrobić ze swoim nietypowym znaleziskiem. Bex na razie chce go pozostawić w stanie nienaruszonym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także