×

Kobieta rozgryzła jak zawsze wygrywać w „Sapera”. Większość z nas robiła to źle!

Dziewczyna imieniem Paisley postanowiła wytłumaczyć jak grać w Sapera – grę, którą zna prawie każdy, kto miał kiedykolwiek do czynienia z komputerem. Jej wideo w przeciągu zaledwie 4 dni obejrzało ponad 4 mln osób i zdobyło ponad 0,5 mln polubień.

sp.hops/tiktok

„Zróbmy coś innego tym razem…”

Naszej bohaterce pewnie nigdy do głowy nie przyszło, że jej krótki i banalny filmik zdobędzie aż taką popularność. Paisley to Kanadyjka, która aż dotąd dzieliła się na TikToku jedynie swoim życiem rodzinnym i nigdy nie przekroczyła nawet 5000 wyświetleń z żadnym swoim nagraniem. Ale parę dni temu postanowiła właśnie zrobić coś zupełnie innego.

Zaraz zrealizuje wszystkie wasze marzenia ze szkoły średniej, bo wytłumaczę wam jak grać w tę głupią grę…

– tak zaczyna swoje wideo Paisley. Po czym spokojnie tłumaczy o co chodzi z cyferkami pojawiającymi się na planszy w Saperze i jak można rozpoznać który kwadracik zawiera bombę.

sp.hops/tiktok

Eureka!

Jaki wynika z ponad 6000 komentarzy dla wielu to co mówi Paisley jest sensacyjnym odkryciem, przy czym niewielki odsetek komentujących wyraziło swoje zaskoczenie tym, że dla tak wielu osób zasady gry w Sapera nie były dotąd oczywiste.

@p.hops #Dance4Tomorrow #canadian #lgbt #gay #fyp #foryou #foryoupage #foryourpage #checkit #games #lesbian #le ♬ Sunny Day – Ted Fresco

Tak się gra

Dla tych co nie wiedzą: jeśli na planszy pojawia się jedynka, to znaczy, że na którymś z sąsiednich pól jest bomba. Jeśli dwójka, to oznacza, że pole sąsiaduje z dwoma bombami, etc. Dzięki tej wiedzy można logicznie domyślić się gdzie są bomby.

sp.hops/tiktok

Błogosławieństwo niewiedzy

I co, już rozumiesz jak się gra w Sapera? Jeśli nie to nie masz się czym martwić. Spora część oglądających wideo pomimo wyjaśnień Paisley też niewiele zrozumiała. Widocznie niektórym nigdy nie będzie dane pojąć tej gry.

Źródła: www.ladbible.com

Może Cię zainteresować

zamknij