×

Ta zagadka pomoże Ci wyjawić Twoją najgorszą cechę charakteru!

Uwielbiam zagadki i psychotesty! To dzięki nim możemy poznać samego siebie i dowiedzieć się więcej na temat cech charakteru. Czasami wystarczy spojrzeć na plamy po atramencie lub dziwny obrazek, a psychologowie na podstawie Twojej odpowiedzi, będą wiedzieli jakie są Twoje dobre i złe cechy. Poniższa zagadka pomoże sprawdzić Ci jakie cechy są w Tobie najgorsze. Oczywiście warto pamiętać, że takie testy, to często tylko zabawa dlatego też nie przejmuj się jeśli nie będziesz zgadzał się z poniższym opisem.

Jesteś gotowy poznać swoje największe wady? Chcesz znać swoją najstraszniejszą stronę, której być może nie zauważasz? Spójrz na poniższy rysunek i zastanów się co udało Ci się zobaczyć jako pierwsze!

Zagadka obraz z twarzą
imagiter.fr

#1 Twarz mężczyzny

Jako pierwsze zauważyłeś twarz wąsacza? Oznacza to, że Twoją wadą jest duma. Jesteś pewną siebie osobą, która potrafi określić swoją wartość – z jednej strony to dobra cecha, jednak czasami zapominasz, że pewność siebie nie oznacza, że wiesz wszystko najlepiej. Potrafisz nie trafić wiary w siebie i dążysz do wyznaczonych sobie celów, jednak nie zapominaj, że nie zawsze zapanujesz nad całym światem i nie zawsze będziesz znać odpowiedzi na wszystko.

#2 Mężczyzna grający na lutni

Jeśli jako pierwsze zauważyłeś postać mężczyzny grającego na instrumencie oznacza to, że jesteś osobą z bardzo silnym charakterem. Twój temperament może być zarówno Twoją najlepszą jak i najgorszą cechą. Czasami Twoja dzikość może odpychać innych, dlatego musisz pamiętać że mimo towarzyskiej duszy, warto nad sobą panować. Kiedy wybuchasz gniewem nic do Ciebie nie dociera. Oczywiście każdy jest tylko człowiekiem i zdarza mu się zezłościć jednak pamiętaj, aby wziąć głęboki oddech i spróbować się opanować.

Zagadka - twarz
imagiter.fr

#3 Wiszące kosze

Pierwsze co zobaczyłeś to wiszące kosze? Oznacza to, że jesteś osobą, która bardzo lubi dowcipkować, a Twoje poczucie humoru nie zawsze jest zrozumiane przez innych. To co może Cię śmieszyć, może także ranić inne osoby, mimo to Ty kochasz żarty i nie lubisz z nich rezygnować. Pamiętaj, że nie wszystko wolno obrócić w żart, ponieważ może to krzywdzić innych.

# Leżąca broń

Jeśli jako pierwsze zobaczyłeś na rysunku broń oznacza to, że masz niewyparzony język. Uwielbiasz dużo mówić, jesteś wygadany ale nie potrafisz wykorzystać tej cechy jako swój atut. Kiedy tylko masz szansę komuś dopiec lub powiedzieć coś niemiłego – zawsze to robisz. Przypomnij sobie, że milczenie jest złotem i czasami lepiej ugryź się w język.

Jak podoba Ci się ta zagadka? Co dostrzegłeś jako pierwsze? Daj znać w komentarzu na naszym Facebooku! A jeśli lubisz zagadki, koniecznie sprawdź inne które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij