×
Wirtualna Polska

Jak suszyć pranie, kiedy na zewnątrz pada? Każda pralka ma tę ukrytą funkcję!

Martwisz się, bo pogoda nie pozwala na suszenie prania na zewnątrz? W domu nie masz miejsca, aby rozstawić suszarkę? Poznaj, jak suszyć ubrania w pralce i wykorzystaj jej możliwości!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dzięki temu patentowi oszczędzisz czas i nerwy. Pożegnasz problem z mokrym praniem, które nie ma gdzie wyschnąć. Przestań uzależniać częstotliwość prania od pogody na zewnątrz. Zapomnij o irytującej i zajmującej dużo miejsca suszarce stojącej w pokoju. Stosując ten patent, będziesz wyciągać z pralki od razu suche pranie. To proste i bardzo funkcjonalne!

 

Jak wysuszyć pranie bez suszarki? To możliwe

Taką możliwość daje absolutnie każda pralka. Wystarczy tylko trochę sprytu. Wcale nie musisz wyciągać mokrych ubrań z pralki, rozwieszać ich na sznurkach i czekać kilka, a czasem nawet kilkanaście godzin, aż wyschną. Jest lepsze rozwiązanie — ten patent staje się coraz bardziej popularny, szczególnie wśród młodych ludzi, którzy lubią mieć wszystkie domowe obowiązki jak najszybciej z głowy 😉

Jak suszyć ubrania w pralce? Fot. Gettyimages

Jak suszyć ubrania w pralce? Fot. Gettyimages

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Jak suszyć ubrania w pralce?

Pewnie cię to zdziwi, ale absolutnie każda pralka (twoja też!) ma wbudowaną funkcję nie tylko prania, ale również i suszenia ubrań. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałeś? Nic dziwnego — nie napisano o tym nawet w instrukcji obsługi. To genialny patent, który pozwala na szybsze i bardziej efektywne wysuszenie tkanin niż to tradycyjne. Jak to zrobić?

  1. Kiedy pralka skończy już swoją pracę, wyciągnij z bębna połowę jego zawartości.
  2. W pustą przestrzeń włóż czysty, suchy, duży ręcznik.
  3. Następnie ustaw program z najwyższym możliwym wirowaniem.
  4. Po określonym przez urządzenie czasie wyciągniesz suche ubrania, gotowe do założenia. No, chyba że będą wymagały wyprasowania 😉
Jak suszyć ubrania w pralce? Fot. Freepik.com

Jak suszyć ubrania w pralce? Fot. Freepik.com

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Jak to działa? Suchy materiał ręcznika wchłania całą wilgoć z prania — im większy, tym skuteczniej to zrobi. Nie zwlekaj, wypróbuj ten patent również u siebie. Dołącz do grona tych, którzy nie mogą nachwalić się tej metody i dzielą się nią ze wszystkimi bliskimi. Po co czekać, aż mokre pranie bardzo powoli wyschnie na suszarce? Pomóż mu i skróć czas suszenia do minimum — jeszcze w pralce!

 

 

Zobacz też: Jak suszyć pranie, żeby nie było pogniecione? Ten trik ze spinką robi różnicę!

 

Co zrobić, żeby dom pięknie pachniał? Skuteczne metody na nieprzyjemne zapachy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować