Kategorie LajfhakiPsychologia

Jak sprawdzić czy ktoś podgląda Cię przez lustro w przymierzalni?

Jak często zdarza się, że jesteś nagi w miejscu publicznym? „Nigdy!” Tak prawdopodobnie brzmi twoja odpowiedź, ale czy to prawda? W publicznych toaletach, szatniach, przebieralniach i pomieszczeniach hotelowych przynajmniej częściowo pozbywasz się swojej garderoby. „Wszystko dzieje się za zamkniętymi drzwiami”, ale nie oznacza to, że nikt Cię nie widzi… Rozejrzyj się czy w miejscu, w którym jesteś nie ma lustra. Być może znajduje się za nim jakiś niechciany obserwator! Jak sprawdzić czy ktoś podgląda Cię przez lustro w przymierzalni?

Aby sprawdzić czy ktoś podgląda Cię przez lustro wystarczy, prosta rzecz. Musisz jedynie dotknąć lustra!

Dlaczego? Jeśli nie możesz dotknąć swojego odbicia to wszystko w porządku. Przyjrzyj się uważnie, a zobaczysz lukę między palcem a odbiciem.

Jak sprawdzić czy ktoś podgląda Cię przez lustro - lustro-2

Zobacz także: 7 cennych uwag na temat zakupów. Żaden sprzedawca sklepu odzieżowego Ci o nich nie powie

Jeśli jednak nie ma odstępu między palcem a odbiciem, oznacza to, że lustro jest przezroczyste z tyłu!

Jak sprawdzić czy ktoś podgląda Cię przez lustro - lustro-1

Choć w większości krajów tego typu lustra są zakazane w miejscach publicznych, warto jednak uważać. Jeśli lustro jest zawieszone w ścianie, obawy są bezpodstawne. Nigdy nie należy wykluczać żadnej możliwości.

instagram.com/simona_mastronicola

Znajomość tego prostego triku może oszczędzić wielu kłopotów, więc warto upewnić się, że jednak nie jesteśmy obserwowani.

Źródło: genialetricks.de | Fotografie: youtube.com | Miniatura wpisu: źródło: Stellar.ie