×

Oto co oznacza pusta rolka papieru toaletowego pod deską toalety. Nie bagatelizuj tego!

W odruchu wyrzucamy rolki po papierze toaletowym. To błąd! Ponieważ można ją wykorzystać na wiele kreatywnych sposobów. Swoje ponowne zastosowanie znajdzie również w łazience. Dowiedz się, co oznacza pusta rolka papieru toaletowego pod deską. Będziesz zaskoczony!

Nie wyrzucaj rolki po papierze toaletowym!

Ideą zero waste jest ponowne wykorzystanie rzeczy tak, aby minimalizować produkcję śmieci. To bardzo ekologiczne rozwiązanie. My również cenimy takie metody choćby na ponowne użycie rolki po papierze toaletowym. Można ją bardzo kreatywnie wykorzystać na przykład do tego, aby dyskretnie wskazać, że skończył się papier.

Co oznacza pusta rolka papieru toaletowego pod deską w publicznej toalecie?

Każdy z nas przeżył tę dramatyczną sytuację, kiedy trafił na brak papieru w toalecie publicznej. Wołaniem o pomstę do nieba niczego nie wskóramy. Jest jednak ciekawy patent, dzięki któremu możemy  dać znać innym, że w toalecie skończył się papier. Być może kiedyś, ktoś nas uratuje takim trikiem. Wystarczy do tego pusta rolka ustawiona pod deską sedesową.

Rolka papieru ustawiona pod deską
Pusta rolka papieru toaletowego pod deską. Fot. genialne.pl

Dlatego po zużyciu papieru nie powinno się wyrzucać rolki. To dla każdego będzie znak, że skończył się papier. Dla osób korzystających, aby przygotowali sobie chusteczki higieniczne. Dla obsługi zaś, że czas uzupełnić pojemnik na papier toaletowy. Przyda się on w każdym miejscu publicznym, również na dworcu. To drugie miejsce, po galerii handlowej, w których może dojść do takiej sytuacji. Również w hotelu, jeśli zamówiliśmy sobie codzienne sprzątanie, tym patentem damy znać osobie z serwisu dbającego o czystość w pokoju, aby uzupełniła papier w naszej łazience.

Daj znać współlokatorowi, że skończył się papier toaletowy

W akademikach, na stancjach lub wynajmując z kimś mieszkanie, zdarzają się dyżury sprzątania. Tu też sprawdzi się pusta rolka po papierze toaletowym ustawiona pod deską. Osoba, której wypadnie dyżur sprzątania, będzie wiedziała, że trzeba wymienić papier, kiedy zobaczy tak ustawioną rolę.

Co oznacza rolka papieru ustawiona pod deską
Co oznacza pusta rolka papieru toaletowego  pod deską, fot. Genialne.pl

 

To będzie też sygnał dla Ciebie, jeśli zdarzy Ci się zapomnieć o papierze toaletowym i ustawi ją pod deską Twój współlokator. Ten sprytny patent pozwoli Wam też na lepszą komunikację i dopilnowanie czystości łazienki podczas dyżurów.

Zobacz również: Ten sposób sprawi, że szczotka do toalety będzie idealnie czysta.

Może Cię zainteresować