×

Ogrodniczka posłuchała swojego taty i okręciła kapelusz lepką taśmą, aby wygrać z muchami

Zmorą wielu zapalonych ogrodników są brzęczące i latające tuż nad głową muchy. Pewna miłośniczka roślin pokazała, jak można w prosty sposób z nimi walczyć. Pomogła szybka w konstrukcji pułapka na muchy w ogrodzie.

Muchy atakują

Podczas pielenia rabatek chyba nie ma nic gorszego, niż stado much krążące uparcie nad głową. Niektóre osobniki są tak zuchwałe, że próbują dostać się do oczu i absolutnie nie zniechęca je ciągłe machanie rękami.  I właśnie owady mocno do wiwatu dały się także Bridget Whalen-Nevin. Kobieta mieszka w USA i uwielbia spędzać czas w ogrodzie. Dlatego postanowiła wypowiedzieć wojnę uciążliwym muchom. Ale w walce pomógł jej tata oraz jego niezawodny trik ogrodniczy.

pułapka na muchy
Maia Bujaidze/facebook

Pułapka na muchy w ogrodzie

Bridget wybrała jeden ze swoich kapeluszy i rondo owinęła dobrym oraz lubianym przez muchy lepem. Uzbrojona w taki gadżet wyszła do ogrodu. Wreszcie mogła spokojnie pracować, ponieważ wszystkie hałasujące owady przyklejały się oczywiście do lepu. Z taką pułapką żadna czarna, złośliwa mucha nie wygra. 😉 Cóż za prosty i genialny patent!

Pułapka na muchy sprawdza się znakomicie. Przekonaj się jak zrobić naturalny oprysk na kleszcze. Pomoże on każdemu ogrodnikowi pozbyć się tych groźnych owadów.

Źródła: diply.com

Może Cię zainteresować

zamknij